Назад
05.11.2013р.

 Таксі -повинний дозволити собі кожен студент !!!
 
Студент два рази подумає і обдзвонить кілька компаній таксі перед замовленням, адже необхідно максимально економити. Якщо при замовленні таксі в Тернополі ви бачите «дешеве таксі», то замислюєтеся про те, чи варто замовляти в цій службі. Ми вам відповімо - варто!  В такому місті як Тернопіль можна зустріти і найдорожче таксі з низькою якістю сервісу. На відміну від останніх ми намагаємося виконати свою роботу так, щоб наступного разу Вас не відвідували подібні думки.
 
Тому з 01.09.13 року, Диспетчерська служба "Віп Таксі Тернопіль" створила новий тариф   "СТУДЕНТСЬКИЙ"- для всіх студентів !!!!!
 
Сідаючи в наші автомобілі, покажіть Ваш Студентський квиток- водієві і Ваш проїзд стане дешевшим на 10 коп. за кожен кілометер і на 1-у грн. на  мінімальному, а на планшеті в автомобілі Ви побачите тариф "СТУДЕНТСЬКИЙ- для всіх студентів !!!!!
 
 
Вартість проїзду Ви можете дізнатися безпосередньо на сайті,(www.viptaxi.te.ua) або зателефонувавши нам і наш Оператор  із задоволенням відповість на всі питання, що цікавлять Вас !!!
 
Тел : 0 800 50 59 69- Всі дзвінки безкоштовні !!! Цілодобово 24/7 !!!!

V.I.P. таксі - Тернопіль
18.01.2021