Назад
30.10.2013р.

 
Довести зговір у справі підняття тарифів на перевезення фірмами таксі у Тернополі навряд чи вдасться.
 

- Про порушення Закону "Про захист економічної конкуренції" взагалі не йдеться, адже на ринку перевезень у нас - дуже серйозна конкуренція, - каже голова Тернопільського обласного територіального відділення Іван Курницький. – Таксі ж користуються не всі. Є маршрутки, тролейбуси. Зрештою, самих фірм таксі у нас дуже багато. Вони з'являються як гриби. Єдиний варіант – довести факт зговору…

Нагадаємо, ми писали про це - Мінімалка у таксі для тернополян подорожчала на 2 грн . Згодом звернулися із запитом до територіального відділення Антимонопольного комітету (АМК), аби вони розібралися у справі і з'ясували: є порушення законодавства у діях таксистів чи ні.

- Довести, що вони зговорилися при піднятті мінімального тарифу на посадку та інше, дуже важко, адже вони не дурні – робили цей крок у різний час, - додає пан Курницький. – Крім того, ви ж розумієте, що таке сьогодні – фірми таксі. Парку як такого немає, це ж приватні авто. Ми не можемо навіть приватний бізнес зобов'язати дати нам відповіді.

Іван Курницький стверджує, що розслідуючи справу, до якої спонукав запит нашого журналіста, АМК надіслала листи у всі приватні фірми авто, аби вони надали інформацію, необхідну для розслідування. Втім, наразі надійшли листи лише від третини адресатів. 


V.I.P. таксі - Тернопіль
18.01.2021