Назад
26.12.2013р.

 Дотримання правил безпеки в таксі м. Тернополя.
 
1. Намагайтеся користуватися послугами тільки транспортних компаній, не сідайте в автомобілі приватних таксистів. Це може призвести до фінансових конфліктів.
 
2. Якщо ви збираєтеся здійснити поїздку в таксі одноосібно, то сідайте тільки на заднє сидіння автомобіля. Слід пам'ятати, що за статистикою найбезпечніше місце в автомобілі - це заднє сидіння, розташоване за водійським кріслом.
 
3. Якщо ж ви пересуваєтеся з компанією і заднє сидіння вже зайнято, а вам все-таки доводиться сідати на переднє сидіння, то необхідно в обов'язковому порядку пристебнути ремінь безпеки. Тому що, в разі виникнення дорожньо транспортної пригоди, жодна страхова компанія не сплатить вам за завдані збитки при недотриманні цієї умови.
 
4. Намагайтеся не розмовляти з водієм більше, ніж того вимагають моменти, пов'язані з поїздкою, або ж правила хорошого тону.
 
5. Не підганяйте водія, не давайте йому особистих доручень. Пам'ятайте про те, що водій таксі - це не ваш особистий шофер. Він на роботі і виконує свої посадові інструкції.
 
6. Обговоріть вартість поїздки, її маршрут з диспетчером. Це необхідно зробити для того, щоб не виникало конфліктних ситуацій з приводу оплати. Особливо це треба зробити, якщо в таксі немає спеціального лічильника.
 

V.I.P. таксі - Тернопіль
18.01.2021