Назад
22.09.2013р.

 Тариф "Студентський"
 
Таксі у Тернополі величезна кількість, одним з найважливіших моментів при виборі служби таксі у Тернополі є вартість проїзду. Багато таксі у боротьбі за пасажира знижують тарифи в нічний час, це і є насправді дешеве таксі Тернополя ! Якщо вам дійсно потрібно дешеве таксі в Тернополі з високим рівнем сервісу, з широким вибором послуг і пристойним автопарком автомобілів, то ви звернулися саме туди.
 
-Дешеве таксі: рівень сервісу
 
Існує думка, що таксі тільки для заможних пасажирів... насправді ситуація з таксі Тернополя на сьогоднішній день перекреслює це усталене поняття. Добре чи погано це вирішувати тільки вам. Велика конкуренція між таксі в Тернополі дозволяє виділити дешеве таксі з якісним сервісом. Адже навіть найдорожче таксі може чинити зовсім не той рівень обслуговування, ніж дешеве таксі.

-Дешеве таксі: чим виділитися
 
В першу чергу звичайно тарифами, адже саме тарифи таксі роблять його дешевим. При цьому часто забувають про широкий вибір послуг для пасажирів, високий рівень сервісу, хороші автомобілі автопарку.
 
Дешеве таксі в Тернополі має боротися за кожного замовника, тому низька вартість таксі в Тернополі повинна підкуповувати зовсім непомітними плюсами для пасажирів: акціями, знижками.
 
Дешеве таксі: повинен дозволити собі кожен
 
Дешеве таксі в Тернополі створено для того, щоб кожен міг з комфортом дістатися в потрібне місце. Студент два рази подумає і обдзвонить кілька компаній таксі перед замовленням, адже необхідно максимально економити. Якщо при замовленні таксі в Тернополі ви бачите «дешеве таксі», то замислюєтеся про те, чи варто замовляти в цій службі. Ми вам відповімо - варто! В такому місті як Тернопіль можна зустріти і найдорожче таксі з низькою якістю сервісу. На відміну від останніх ми намагаємося виконати свою роботу так, щоб наступного разу вас не відвідували подібні думки.
 
Тому з 10.09.13 року, наша Диспетчерська служба таксі,створила тариф-
"СТУДЕНТСЬКИЙ"
 
Сідаючи в наші автомобілі, покажіть Ваш Студенський квиток водієві і Ваш проїзд стане дешевшим на 10 коп. за кожен кілометр,і мінімальний проїзд мінус 1 грн. а на планшеті в автомобілі Ви побачите тариф "СТУДЕНТСЬКИЙ"
Наша диспетчерська служба нададасьть інформацію яка зацікавить Вас щодо послуг.
Вартість проїзду Ви можете дізнатися безпосередньо на сайті, або зателефонувавши нам за телефонами, і наш менеджер із задоволенням відповість на всі питання, що цікавлять Вас цілодобово !!!

 
Тел. Для пропозицій і скарг : 0 800 50 59 69 всі дзвінки безкоштовні !!!

V.I.P. таксі - Тернопіль
23.01.2021