Назад
04.06.2012р.

 Ось уже цілих 5 років служба “VIP таксі” робить життя тернополян комфортним. Ось уже 5 років поспіль ми намагаємось зробити так, аби Ви завжди усюди встигали. Ми допомагаємо Вам гарно провести час, єднаємо серця і долаємо відстані не лише між будинками та вулицями, але і між серцями людей. Ми завжди поруч  - завжди вчасно, швидко і оперативно. Ми пропонуємо справді VIP-послуги. Ми робимо усе, щоби відповідати гордому званню найкращої служби таксі, яке отримали завдяки вибору тернополян у справді народному конкурсі “Народний бренд”.
Ми регулярно мотивуємо своїх працівників до саморозвитку і вдосконалення. Зокрема, у квітні на сайті проходило голосування клієнтів за найкращих водіїв “VIP-таксі”  - найохайніших, найвихованіших, найприємніших. Лідерство із суттєвим відривом отримали два позивних – 77 та 108. За кожного проголосувало 665 людей (це 21,5% від усіх, хто голосував). Переможці цього міні-марафону отримали премію-заохочення за те, що їхня робота була визнана тернополянами справді “vip-послугами”.
І ось 2 травня ми святкували своє 5-річчя! І звісно, якщо ми працюємо  задля тернополян, то і відзначати своє свято хотіли разом із тими тернополянами, які завжди з нами і найчастіше користуються послугами саме “VIP-таксі” (а це більше двох мільйонів чоловік, що за 5 років скористались послугами нашої служби). Для цього на початку квітня було оголошено про початок акції “5 років VIP-таксі”. Правила акції були дуже простими: протягом квітня треба було не менше 5 разів замовити таксі і автоматично номер вносився до бази учасників – такого собі віртуального лототрону. За місяць у такій віртуальній базі даних зібралось аж 3342 контакти.
Звісно, що наші люди не звикли до чесних розіграшів і ми отримали чіткі цьому підтвердження. За квітень ми отримали незліченну кількість дзвінків із критичними заявами та нечесними пропозиціями. Ми чули і пропозицію викупити путівку за півціни, і заяви про те, що ми оголосили акцію, а насправді поїдемо в Туреччину самі, що в туди поїде хтось із наших працівників, друзів, знайомих. Дуже багато людей вважали, що насправді ніяких путівок немає і це лише наша спроба залучити більше клієнтів. Так, довіри до справжності та чесності акції було дуже мало.
Але ми довели усім недовірливим і критичним, що заяви та акції “VIP-таксі” ніколи не є голослівними. 2 травня у прямому ефірі “Radio Roks” відбувся розіграш путівок у теплу гостинну Туреччину. Під жарти та цікаві історії оголосили імена тих, хто цього дня, навіть не підозрюючи, витяг щасливий квиток. Це були Наталя та Дмитро, які виявились вірними користувачами “VIP-таксі”. Наталя скористалась послугами нашої служби 35 разів, а Дмитро – 55 разів. Це були люди, які довіряли нам, довіряють і будуть довіряти. І за це вони отримали свою винагороду – відпочинок під лагідним чорноморським сонцем. Путівки були подаровані “Мережею горящих путівок” і, напевно, Дмитро і Наталя на даний момент уже можуть похвалитись ідеальною турецькою засмагою.
Переможці акції були запрошені на урочисте святкування дня народження “VIP-таксі”, яке проходило у ресторані “Орфей”. Жартував тернопільський ведучий Сергій Фаля, лунали вітальні слова для іменинника – “VIP-таксі”, дзвеніла музика. Був розрізаний смачнючий торт. Свічок на торті не задували – бо знали, що усі бажання і так збудуться. Адже лише треба захотіти, повірити і зробити крок назустріч диву. Це і зробили наші переможці – Наталя і Дмитро. Вони повірили у свій шанс – і вони перемогли. Вони заслужили на перемогу – і їхній щасливий випадок їх знайшов! І в цей день вони, схвильовано усміхаючись, отримали свою винагороду за віру у “VIP-таксі”.
Так от, вірте у себе, вірте у людей, вірте у “VIP-таксі”!)) І Вам також неодмінно пощастить! 
 

Щасливі переможці акції 5 років Vip taxi.
офіційне нагородження
V.I.P. таксі - Тернопіль
Шоу програма від Іринки Новомлинської
V.I.P. таксі - Тернопіль
21.10.2021